שנם סוגים שונים של שתלים דנטאלים במחירים משתנים. רצוי מאד להתייעץ עם הרופא לגבי השתל המתאים והמשתלם ביותר, ולזכור שזוהי השקעה חשובה מאד לטווח ארוך, שכן שתל חזק ועמיד יותר יחזיק יותר זמן ויבטיח

לאחר עקירה או אבדן שן, ישנן מספר דרכים להתמודד עם החוסר שנוצר, ואחת הדרכים היעילות ביותר היא שתלים דנטאלים.

במקום להרכיב גשר, המגשר בין שתי שיניים עם שן תותבת ביניהן ולעתים שוחק אותן, ניתן לקבע שתל המתחבר ישירות לעצם האלבאולרית, ומחליף את השורש של השן שהייתה שם. העצם האלבאולרית הינה עצם "תפקודית", כלומר עצם ש"יודעת" כשיש שן נוכחת. היא מתחילה להבנות עם בקיעת השן אצל התינוק, ובמקרה של אבדן שן היא נספגת חזרה ונעלמת. שתלים דנטאלים מוחדרים לעצם זו, מה שגורם לה להמשיך לתפקד כאילו שיש שורש אמיתי שמחובר אליה. על גבי השתלים ניתן להרכיב את שאר חלקי השיקום המהווים חלק ממערכת השיניים החדשה שנבנית. כיום ניתן לבצע "העמסה מידית" – הרכבה של מערכת שיניים יציבה תוך שלוש שעות מרגע החדרת השתלים. טיפול זה מתבצע בשיטת All on 4, שעשתה מהפכה בתחום הרפואה הדנטאלית בעולם.
 
סוגי ומחירי שתלים
ישנם סוגים שונים של שתלים דנטאלים במחירים משתנים. רצוי מאד להתייעץ עם הרופא לגבי השתל המתאים והמשתלם ביותר, ולזכור שזוהי השקעה חשובה מאד לטווח ארוך, שכן שתל חזק ועמיד יותר יחזיק יותר זמן ויבטיח חוויה טובה ובריאה יותר למטופל. שתל טיטאניום המוברג לתוך העצם האלבאולרית יהיה, ברוב המקרים, אפשרות מועדפת.
 
היכן ניתן לקבל את הטיפול?
למחפשים השתלות שיניים בתל אביב ישנן מרפאות שיניים המצטיינות בשיטת All on 4 המהפכנית שמאפשרת השתלת שיניים בתל אביב ביום טיפולים אחד. ישנן מרפאות שיניים רבות בארץ, אך כמה מהטובות ביותר בתחום שתלים דנטאלים, ממוקמות בגוש דן. חשוב מאד לברר במרפאה אם אכן ניתן לבצע בה "העמסה מידית", שכן שיקום הפה המתבצע בשיטת All on 4 יהיה מהיר בהרבה וגם, ברוב המקרים, יותר בריא ויותר משתלם. לכל מי שזקוק לייעוץ וטיפול של רופא שיניים מומלץ תל אביב תהייה לרוב אפשרות נוחה וקרובה.