ביקורות על שיטת All On 4. האם השיטה עובדת?

96% מהלקוחות שעברו השתלת שיניים בעולם בשיטת All on 4 שבעי רצון!

שיעור ההצלחה של השתלות שיניים מסוג All on 4 עומד על שיעור גבוהה ביותר של 96%. כך עולה מהנתונים שפירסם לאחרונה מומחה השיניים הבינלאומי ד"ר מאולו פאולו שפיתח את שיטת All 0n 4 - שיטה חדשנית המאפשרת להציב מערכות שיניים שלמות וקבועות על גבי ארבע שתלים דנטליים בלבד, ללא השתלת עצם והרמת סינוס, ביום אחד בלבד.

ד"ר מאלו, הנפגש מדי שנה עם עשרות אלפי לקוחות הזקוקים להשתלת מערכת שיניים מלאה באחת הלסתות או בשתיהן עקב מחלות שיניים קשות, ביקש לבחון את ההשפעות קצרות וארוכות הטווח של שיטת הטיפול שלו.

לשם כך, הוא עקב אחר מטופליו במשך לא פחות מחמש שנים, ומצא שרמת שביעות הרצון בקרב מטופליו הינה גבוהה ביותר ועומדת על 96 אחוזים. כמו כן הוא מצא כי 98% מהשתלים נשתמרו באופן מירבי, וכי הכתרים שהושמו על שתלים אלה שרדו ברמה גבוהה ביותר של 100% בעוד שהעצם שבתוכה הוברגו שתלים דנטליים המשיכה לתפקד כאילו הייתה שם שן טבעית.

השתלת שיניים בהעמסה מיידית, כפי שפיתח ד"ר מאלו, הפכה זה מכבר לפתרון שיקומי ואסטטי מוביל בעולם ובישראל. ד"ר רפאל בבקוב, רופא שיניים בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים ומוביל בשיטת All on 4 בארץ, מסביר את הנתונים:

"העולם הדנטאלי עבר בשנים האחרונות קפיצת דרך טכנולוגית המאפשרת לבצע השתלת מערכת שיניים שלמה בתוך יום טיפולים אחד, ללא כאבים מיותרים ועם חיסכון משמעותי בעלויות. המטופל נכנס למרפאה, מתיישב על הכיסא, ותוך שעתיים יוצא עם שיניים חדשות שמאפשרות לו אפילו לאכול תפוח קשה."