השתלת שיניים ביום אחד

כן ! אפשר גם בלי כאבים !

רמת החרדה מביקור אצל רופא השיניים גבוהה יותר מרמת החרדה מפני ביקור אצל כל רופא אחר.

וב רובם של הפציינטים שלנו בוחרים בהרדמה מקומית באמצעות החדרת חומרים מאלחשים לאזור הטיפול  ורובם יוצאים מחדר הטיפולים עם המשפט שכל פעם אנו שומעים מחדש : "נפוח קצת אבל לא הרגשתי כלום".

כמובן שישנו מיעוט מסוים שחושש מטיפול אצל רופא השיניים כתוצאה מטראומה קודמת או רגישות קיצונית באזור הלסת או בכלל סובל מלחץ דם גבוה או בעיות לב שונות. המיעוט הנגוע בחרדה בדרך כלל נמנע כמעט כל חייו מלגשת לרופא השיניים אפילו לשם סתימה פשוטה.

ההימנעות מביקור אצל רופאי שיניים אינה משפרת כמובן את מצב בריאות שיניהם של המטופלים, אלא רק מדרדרת אותו. בסופו של דבר, נדרשים דווקא הפציינטים הסובלים מחרדה להתמודד עם טיפולים מורכבים וכואבים במיוחד.

נשמע לכם מוכר? אם גם אתם אכן נמנים על המטופלים שדי במחשבה על ביקור אצל רופאי שיניים לגרום להם לחולשה ולסחרחורות, בודאי תשמחו לשמוע על הפיתרון החדש, הזוכה לפופולאריות גואה בשנים האחרונות- השתלות שיניים בהרדמה מלאה.

אם גם אתם סובלים מחרדה דנטאלית, אם גם אתם הופכים לחולים רק מעצם המחשבה על ביקור אצל רופאי שיניים ואם גם אתם חולמים כי בדרך נס כלשהי ייפתרו בעיות השיניים שלכם בין-רגע וללא כאבים, ודאי תשמחו לדעת כי חלומכם נמצא ממש בהישג יד...

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הולכים והופכים לנפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות, במרפאתנו ניתן לפציינט להפגש עם הרופא המרדים ולתאם עמו עצמאית.

כאשר אתם בוחרים לעבור השתלות שיניים בהרדמה מלאה, אינכם צריכים לחשוש - כמעט כל אחד יכול היום לעבור השתלות שיניים בהרדמה מלאה, ולקבל את החיוך המושלם.
מה היא הדרך הטובה ביותר לבנות מערכות שיניים חדשות ואיכותיות? איך בוחרים את מרפאת השיניים הטובה ביותר לטובת השתלות שיניים? מהי השתלת שיניים ביום אחד? מה היתרון על ידי ביצוע השתלת שיניים ביום אחד?

הרפואה הכללית בכלל ורפואת השיניים בפרט עברו בעשורים האחרונים שינויים מרחיקי לכת לעומת הימים של תחילת המאה. מה שהיה פעם קשה מאוד לביצוע ומורכב ביותר הפך להיות בשנים האחרונות הרבה יותר זמין ונוח לכל אדם ולכל כיס.

השתלת שיניים ביום אחד זו לא פנטזיה, זו מציאות אשר ניתנת להגשמה עבור כל אחד אשר ירצה בכך, כל אשר נדרש הוא להגיע אל מרפאת השיניים אשר מתמחה בכך להיבדק על ידי הרופא המומחה ולקבוע תור לביצוע הפעולה. כל זאת בהסתמך על המלצותיו וחוות דעתו המקצועית של רופא השיניים שאכן ישנה כשירות לבצע הליך מסוג זה.

השתלות שיניים ביום אחד זו טכניקה שהתפתחה לכדי שילוב של השתלת שיניים עם תוספות למערכת השיניים אשר מותאמת לשיניים המושתלים. טכניקה זו היא מתקדמת ביותר ומאפשרת לכל אחד לסיים השתלות שיניים ביום אחד.

מדוע יש צורך בהשתלות שיניים? השיניים כמו כל הגוף מזדקנות ונגרם להם נזק כזה או אחר המאלץ את רופא השיניים להודיע למטופל כי הוא יאלץ לעקור את השיניים החולות. זה יכול להיווצר עקב טיפול לקוי בשיניים, עישון רב שנים, חבלות כאלה ואחרות, מחלות וכולי.

טיפולי שיניים ביום אחד? איך בוחרים את מרפאת השיניים?
כאמור על מנת לדעת לבצע טיפולי שיניים ביום אחד הכוללים השתלת שיניים נדרש כאמור ידע רב ויותר מכך נדרש ניסיון רב שנים. לכן מומלץ מאוד בבחירת מרפאת השיניים שלכם לקבל המלצות חמות על מרפאת השיניים וכמו כן על יכולת הביצוע של הרופא המומחה. מומלץ גם לקבל חוות דעת חיובית על יכולת השירות של מרפאת השיניים.

השתלת שיניים ביום אחד? רק אצל ד"ר רפאל!
כאמור ד"ר רפאל וצוותו מתמחים בנושא השתלת שיניים ביום אחד, עם זאת ניתן לרכוש במרפאת השיניים של ד"ר רפאל את כל סוגי הטיפולים להם תזדקקו בשירות אישי ומקצועי ברמה גבוהה במיוחד.