השיטה שפותחה על ידי ד"ר מאלו פאלו בליסבון פורטוגל, בשיתוף עם חברת השתלים העולמית Nobel Biocare, מיושמת בהצלחה בעולם למעלה מ-20 שנה. השיטה החדשנית מספקת פתרון שיקומי מהיר וקבוע.

שיטת שיקום הפה All on 4

השיטה שפותחה על ידי ד"ר מאלו פאלו בליסבון פורטוגל, בשיתוף עם חברת השתלים העולמית Nobel Biocare, מיושמת בהצלחה בעולם למעלה מ-20 שנה. השיטה החדשנית מספקת פתרון שיקומי מהיר וקבוע, תוך שימוש בכמות העצם הנמצאת בלסת הקדמית של המטופל, ובכך חוסכת ממנו סבל רב והליכים כירורגיים הכוללים השתלות עצם והרמת רצפת הסינוס.

שיטת All on 4 מבוססת על השתלה וחיבור של מערכת שיניים שלמה על גבי ארבעה שתלים בלבד, ומכאן שמה. בעזרת טכנולוגיה חדשנית שפיתחה חברת Nobel Biocare ניתן לקבוע באופן מדויק את מיקום השתלים, ללא צורך בחיתוך חניכיים.

בפיו של המטופל ממוקמים ארבעה שתלי טיטניום בהטיה, על מנת להשיג שימוש מרבי של העצם וליצור טרפז כוחות יציב אליו תחובר מערכת השיניים, תוך 3 שעות מרגע הצבת השתלים הדנטאליים בלסת. תהליך זה מכונה "העמסה מיידית" – מושג שיצר מהפכה בעולם הדנטאלי.

לאחר יום טיפולים אחד בלבד יוצא המטופל ממרפאת השיניים עם מערכת שיניים חדשה וקבועה המעניקה לו איכות חיים גבוהה, כאשר ברוב המקרים אין צורך בשיקום זמני נשלף כמו תותבת. התוצאה המתקבלת הינה אסתטית מאוד, לשביעות רצונו של המטופל, ומערכת השיניים החדשה עמידה ביותר ומתפקדת שנים רבות.

שיטת All on 4 מיועדת לכל מי שעומד לפני עקירות שיניים מאסיביות ושיקום פה נרחב, לבעלי תותבות שלמות ומחוסרי שיניים לחלוטין בלסת אחת או בשתיהן. בדרך זו ניתנים לעשרות אלפי אנשים הסובלים ממחלות שיניים וחניכיים קשות פתרון מיידי שחוסך סבל רב וטיפולים ממושכים, ללא צורך בניתוח לעיבוי עצם או הרמת רצפת הסינוס, ועם חיסכון משמעותי בעלויות.

שיטת All on 4 הינה שיטה מתקדמת מאוד ורק מספר מועט של רופאים ומרפאות שיניים מתקדמות יכולים לבצעה. השיטה דורשת ניסיון רב בתחום ההשתלות ומעבדות שיניים ברמה גבוהה. יש לציין כי אחוזי ההצלחה בשיטה זו בעולם הם גבוהים ביותר ועומדים על יותר מ- 98%.
ד"ר רפאל בבקוב הינו רופא שיניים מורשה מטעם חברת Nobel Biocare בשיטת ALL-ON-4 עפ"י פרוטוקול של ד"ר פאלו מאלו.